Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.11.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo sončno z občasno spremenljivo oblačnostjo. Možne bodo posamezne kratkotrajne plohe. Zvečer bo ponekod zapihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 8, na Primorskem do 13 °C.
-2°C | 10°C
ponedeljek, 20.11.2017
-2°C | 10°C
torek, 21.11.2017
1°C | 13°C
sreda, 22.11.2017
4°C | 16°C
četrtek, 23.11.2017
6°C | 15°C
Opozorila
Nedelja, 19.11.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
10°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

OK SEP MOKRONOG OSTAJA NA VRHU


ŠPORT

| |
29.11.2011      9:00
A A

OK SEP MOKRONOG OSTAJA NA VRHU


Napeta in razburljiva tekma, med dvema do sedaj še neporaženima ekipama, se je končala z rezultatom 3:1 (25:21, 20:25, 25:20, 29:27), v korist mokronoških odbojkarjev.


Deli:

SEP Mokronog: Dreža 2, Slak-Rossa 9, Jevnikar 13, Strmole, Bregant, Škoporc 1, Božič 15, Virant S., Savšek 13, Virant A., Starič, Novak 7, Gregorčič-L, Hočevar-L.

 

Prigo Brezovica: Slobodnik, Umek, Čot, Željeznov A., Železnjov V., Novak, Brumen, Korošec, Verčič, Ivančič, Erbežnik, Pečan, Šolinc, Mršič.

 

V derbiju 6. kroga 3. DOL zahod sta se v športni dvorani Mokronog pomerili, do sedaj še neporaženi, ekipi Prigo Brezovica in OK SEP Mokronog. Na tribunah se je zbralo veliko ljudi, ki so naredili pravo navijaško vzdušje. Obe ekipi sta si močno želeli zmage, kar se je pokazalo že v prvem nizu, v katerem si nobena ekipa ni priigrala občutne prednosti. Po izenačeni igri so domači odbojkarji v končnici pokazali več zbranosti in se veselili zmage prvega niza.

 

V drugem nizu so domači odbojkarji malo popustili, kar so gostje znali izkoristiti in si nabrali nekaj točk prednosti, katero so obdržali do konca in niz dobili z 25:20.

 

Tretji niz je bil po poteku podoben prvemu. Domača ekipa je po nekoliko slabši igri v drugem nizu spet prišla do svoje igre in si v drugi polovici niza priigrala 4 točke prednosti. Do konca niza so gostujoči igralci poskušali izenačiti, vendar so domači odbojkarji obranili njihove napade in tako povedli 2:1 v nizih.

 

V četrtem nizu so pobudo spet prevzeli gostujoči igralci in si že kmalu priigrali nekaj točk prednosti. Vse do končnice so si ekipe izmenjavale točke in tako so gostujoči odbojkarji vodili z 24:22. Nato pa je sledila zelo dramatična končnica. Domači igralci so izenačili na 24. točko in ohranili upanje za zmago. Ekipi sta si nato izmenjali nekaj točk, do rezultata 27:27. Mokronoški odbojkarji so po tem dosegli še dve točki in tako prišli do šeste zmage v tej sezoni in ostali na prvem mestu prvenstvene lestvice s šestimi zmagami in z nobenim porazom.

 




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!