Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in deloma Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
11°C | 15°C
torek, 23.10.2017
8°C | 14°C
sreda, 24.10.2017
6°C | 16°C
četrtek, 25.10.2017
7°C | 14°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ODBOJKARSKI TABOR V MOKRONOGU


ŠPORT

| |
06.07.2012      13:30
A A

ODBOJKARSKI TABOR V MOKRONOGUDeli:

Od torka 26. 6. do torka 3. 7. 2012 se je v Mokronogu odvijal odbojkarski tabor za osnovnošolce, ki ga je organiziral OK SEP Mokronog v sodelovanju z zdravim življenjskim slogom. Na taboru je sodelovalo približno 30 otrok, ki so tekom tabora spoznali osnovne elemente odbojkarske igre.

V sredo nas je obiskal slovenski trener na delu v Italiji Zoran Jerončič in z nami opravil dva treninga. Poudaril je da imamo v Mokronogu veliko perspektivnih odbojkarjev in dodal, da je potrebno veliko vlagati v te fante in dekleta, da iz njih naredimo vrhunske odbojkarje. Na obisku smo imeli tudi nogometnega trenerja in kolesarje, ki so predstavili svoje delo.

Zadnji dan smo odšli v naravo, kjer smo otrokom pokazali nekaj primerov treningov v naravi in tabor zaključili v Bruni vasi, kjer smo igrali odbojko na travi.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!