Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo zjutraj in dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
8°C | 23°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 13°C
torek, 24.10.2017
5°C | 15°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
23°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

1. Kvalifikacijski turnir - Heinken open


ŠPORT

| |
09.06.2016      8:36
A A

1. Kvalifikacijski turnir - Heinken openDeli:

V Mokronogu je 28. 5. potekal 1. kvalifikacijski turnir- Heineken open 2016 v odbojki na mivki. Turnir je bil organiziran tako za moške, kot tudi za ženske dvojke. Beležili smo rekordno število ekip na kvalifikacijskih turnirjih, zmage pa sta se na koncu veselila Domen Kotnik in Sandi Ribič v moški, ter Nina Kontrec in Romana Begovič v ženski kategoriji.

 

V ženski kategoriji je bilo prijavljenih 12 ekip, med katere je bil podeljen prvi paket kvalifikacijskih točk. Ekipe so bile z žrebom razdeljene v 4 skupine s po tremi dvojkami, od katerih sta se prvi dve ekipi uvrstili v četrtfinale. V polfinalu so tako zaigrale dvojke Zakšek/Vidovič proti Kontrec/Begovič in Gostinčar/Kobilca proti Seničar/Fekonja. Obe tekmi sta bili izenačeni, a v finale se je uspelo uvrstiti dvojkama Kontrec/Begovič in Kobilca/Gostinčar. V tekmi za tretje mesto sta zmagali Mateja Seničar in Nataša Fekonja, končne zmage pa sta se veselili Nina Kontrec in Romana Begovič.

 

Pri moških je na turnirju sodelovalo 16 ekip, od tega 5 domačih, ki so tekmovale v sistemu dvojne eliminacije. Skozi redni del sta se v polfinale uvrstili dvojki Ribič/Kotnik in Felkar/Borlinič, skozi repasaž pa sta polfinale zapolnili še dvojki Erpič/Kosmina in Akrap/Novljan.

 

Oba polfinalna obračuna sta bila napeta in na visoki ravni. Prvo tekmo sta dobila Sandi Ribič in Domen Kotnik, v drugem polfinalu pa je po treh nizih slavila dvojka Akrap/Novljan, ki je premagala do takrat še neporaženo dvojko Felkar/Borlinič. Na koncu sta tretje mesto po treh setih osvojila slednja, ki sta bila boljša od dvojke Erpič/Kosmina. V finalu sta boljšo igro prikazala Ribič/Kotnik, ki sta z 2 : 0 premagala ekipo Akrap/Novljan.

 

Po turnirju smo organizirali ogled finale lige prvakov v nogometu na velikem platnu.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!