Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.07.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami in nevihtami. Ob morju bo pihal jugo, zvečer pa bo zapihal okrepljen severozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 24, v južnih krajih do 30 stopinj C.
17°C | 26°C
torek, 25.07.2017
17°C | 26°C
sreda, 26.07.2017
14°C | 26°C
četrtek, 27.07.2017
14°C | 25°C
petek, 28.07.2017
13°C | 31°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.7.2017 ob 16h
Danes bodo nekatere nevihte spremljala krajevna neurja z nalivi in močnejšimi sunki vetra. Ni izključen tudi pojav toče. Na obali bo pozno popoldne ob prehodu hladne fronte zapihal okrepljen severozahodnik.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Šopek za matere in žene


DOGODKI

| |
27.03.2012      15:00
A A

Šopek za matere in ženeDeli:

je bil naslov prireditve, ki je nadvse lepo izzvenela v soboto v prepolni dvorani večnamenskega doma na Trebelnem. Pevke Društva podeželskih žena Tavžentroža so kot organizatorice postavile temelje za prireditev, ki bo zagotovo postala njihova vsakoletna stalnica v tem kraju za počastitev dveh marčevskih praznikov – dneva žena in materinskega dne. V prvem delu prireditve je nastopil otroški pevski zbor 1. in 2. razreda Podružnične šole Trebelno pod vodstvom Ivice Kocjan Anderlič in pomočnice Janje Cajner s pestrim glasbenim programom. Zbrane je nagovoril tudi župan Anton Maver, ki je opozoril na pomembno vlogo žene, z velikim poudarkom čutom do mame.  Nastopili so tudi člani moškega pevskega zbora KUD Emil Adamič Mokronog ter solista Ivica Kocjan Anderlič in njen sin Rok, ter organizatorice prireditve Pevke DPŽ Tavžentroža Trebelno.  Brez harmonike ne gre, kot je povedala voditeljica prireditve, mlada Alja Suljić, zato je povabila tudi člane in članico sekcije harmonikarjev Turistično vinogradniškega društva Trebelno, ki so navdušili občinstvo, še večje navdušenje pa je bilo, ko so se združili vsi nastopajoči na prireditvi in skupaj s harmonikarji zapeli in zaigrali, da je cela dvorana kipela od  prijetnega vzdušja. Gostiteljice Tavžentrože so se izredno potrudile saj so ob prihodu za vsakega obiskovalca pripravile lično izdelanega ptička iz testa, po prireditvi pa tudi ni manjkalo dobrot iz njihovih pridnih rok.

Napisala: Mojca Femec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!