Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

oblačno
Ponoči bo jasno, po nižinah in ob morju bo ponovno nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju do 12 stopinj C.
9°C | 22°C
sreda, 18.10.2017
9°C | 24°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 23°C
petek, 20.10.2017
7°C | 22°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prepovedano obratovanje odlagališča za ......


NOVICE

| |
18.04.2012      12:59
A A

Prepovedano obratovanje odlagališča za nenevarne odpadke GlobokoDeli:

Spoštovani uporabniki storitev ravnanja s komunalnimi odpadki na območju občin Trebnje, Mokronog-Trebelno, Mirna in Šentrupert

Glede na odločbo Inšpektorata za okolje in prostor, na podlagi katere se Komunali Trebnje d.o.o. z dnem 13.04.2012 prepove obratovanje odlagališča za nenevarne odpadke Globoko, so  župani občin ustanoviteljic sprejeli sklep, s katerim se javnemu podjetju Komunala Trebnje d.o.o. nalaga, da v naslednjih 30. dneh ne prevzema preostanka komunalnih odpadkov iz gospodinjstev in gospodarstva, ter se s sklepom hkrati zavezali, da bodo v tem času poskušali skupaj z Ministrstvom za kmetijstvo in okolje ter Agencijo RS za okolje najti rešitev nastalega problema odlaganja odpadkov.

Obveščamo vas, da bo Komunala Trebnje d.o.o. komunalno odpadno embalažo odvažala nemoteno po urniku, preostanek komunalnih odpadkov pa bo odpeljala po preteku določenega 30 dnevnega roka oziroma po rešitvi nastalega zapleta.

Komunala Trebnje d.o.o. se vsem uporabnikom opravičuje za nastale težave, in hkrati zagotavlja, da bo v okviru svojih pristojnosti in obveznosti storila vse, da čimprej zopet vzpostavi nemoten sistem ravnanja z odpadki.

Hvala za razumevanje!

Direktor: Stanko Tomšič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!