Logo MojaObčina.si
JUTRI
24°C
13°C
TOR.
24°C
13°C
Oceni objavo

Podelitev listin in priznanj ob občinskem prazniku

Na svečani akademiji ob občinskem prazniku je župan podelil listino in priznanja letošnjim nagrajencem. Listino Občine Mokronog-Trebelno je prejelo Društvo podeželskih žena Tavžentrože, Krajevna odbora Mokronog in Trebelno, priznanja pa Društvo vinogradnikov Mokronog in Prostovoljno gasilsko društvo Trebelno.


Udeleženci so ob vstopu v kulturno dvorano prejeli "medeni pozdrav iz Mokronoga", ki so ga pripravili učenci OŠ Mokronog, in sicer medeno nogico iz medu iz šolskega čebelnjaka.


Prireditev so oblikovali Marjan Urbanija na orglicah, učenca Glasbene šole Trebnje (Anže Krmc in Luka Starič ob spremljavi učitelja Sandija Ravbarja) ter MePZ Leo Fortis Trebnje. Prireditev je povezovala Petra Krnc Laznik.


Ob prijetnem druženju po prireditvi so udeležence pogostili MIM Mokronog, Društvo vinogradnikov Mokronog in Društvo podeželskih žena Tavžentroža.


V avli kulturnega doma je na ogled razstava učencev OŠ Mokronog na temo "MOJA OBČINA - RAD TE IMAM".

Foto Aleš Udovč.

Oglejte si tudi