Logo MojaObčina.si

Mokronog-Trebelno

DANES
12°C
4°C
JUTRI
10°C
-2°C
2956

Javni razpis za vložitev predlogov za podelitev priznanj občine Mokronog-Trebelno v letu 2021

Občina Mokronog-Trebelno podeljuje priznanja zaslužnim občanom, drugim posameznikom, podjetjem, zavodom, društvom in skupinam, združenjem in pravnim osebam za dosežke na področju gospodarstva, šolstva, kulture, znanosti, športa, ekologije, zaščite in reševanja in na drugih področjih človekove ustvarjalnosti, ki prispevajo k boljšemu, kvalitetnejšemu in popolnejšemu življenju občanov in imajo pomen za razvoj in ugled Občine Mokronog-Trebelno.

Priznanja, ki se bodo podelila v letu 2021, so: 

  • naziv Častni občan in
  • priznanje Občine Mokronog-Trebelno.

V letu 2021 se lahko podeli en (1) naziv Častnega občana in največ dve (2) Priznanji Občine Mokronog-Trebelno.
Skrajni rok za oddajo predlogov za priznanja Občine Mokronog-Trebelno v letu 2021 je do vključno 1. februarja 2021 do 10. ure.


Dokumenti, priloge:


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi