Logo MojaObčina.si
DANES
19°C
15°C
JUTRI
22°C
15°C
Oceni objavo

Nadzor odlaganja komunalnih odpadkov

Služba za medobčinski inšpekcijski nadzor Skupne občinske uprave občin Dolenjske obvešča, da bo v času od 20.2.2023 do 10.3.2023 poostreno izvajala nadzor nad odlaganjem komunalnih odpadkov v in ob zabojnike za odlaganje komunalnih odpadkov.

Občane zato preventivno opozarjamo, da dosledno ločujejo komunalne odpadke in jih prepuščajo v namenske zabojnike. Odlaganje odpadkov v okolje oziroma izven (ob) zabojnikih je prepovedano.

Zasledovani cilji nad odlaganjem komunalnih odpadkov so usmerjeni k večji osveščenosti povzročiteljev komunalnih odpadkov glede pravilnega odlaganja komunalnih odpadkov in ločevanju komunalnih odpadkov na izvoru nastanka.

 

Služba za medobčinski inšpekcijski nadzor

Skupna občinska uprava občin Dolenjske

Oglejte si tudi