Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.02.2018

oblačno
Popoldne bo na Primorskem sončno. Drugod bo povečini oblačno, le na severovzhodu se bo delno zjasnilo. Ponekod bo pihal severovzhodni veter na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem do 8 °C.
-2°C | 0°C
nedelja, 25.02.2018
-10°C | -6°C
ponedeljek, 26.02.2018
-13°C | -5°C
torek, 27.02.2018
-12°C | -5°C
Opozorila
Sobota, 24.2.2018 ob 12h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-2°C
0°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Miklavževanje na Žalostni gori


KULTURA, DOGODKI, VERSKE

| |
16.12.2014      12:28
A A

Miklavževanje na Žalostni gori


V petek, 5. 12. 2014, je otroke na Žalostni gori obiskal sveti Miklavž.


Miklavž pred polno dvorano (foto: Matej Jereb)
Miklavž pred polno dvorano (foto: Matej Jereb)
Deli:

Kot že vrsto let do zdaj je dobri mož tudi tokrat obiskal najmlajše otroke na Žalostni gori. Grozdetova dvorana je na predvečer Miklavževega praznika kar pokala po šivih. Pa ne samo zaradi velikega števila otrok in njihovih spremljevalcev, pač pa tudi zaradi prijetnega vzdušja in napetega pričakovanja.

 

Otroci so najprej prisluhnili lutkovni predstavi, v kateri so se jim predstavili angelčki, ki pomagajo Miklavžu prebirati pisma otrok in izpolnjevati njihove želje. Za tem se je pridružil še sveti Miklavž, seveda v spremstvu angelov in parklja, ki je otroke kratko nagovoril. Ti so dokazali, da so bili v iztekajočem se letu zares pridni, zato so si prislužili lepa in uporabna darila, ki jih je tudi letos sofinancirala občina.

 

Obljubili smo, da si bomo tudi v prihodnje prizadevali za dobro, in se od Miklavža poslovili.

 

Manca Hočevar

 

Foto: Matej Jereb

 

 




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mokronog-Trebelno!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!