Logo MojaObčina.si

Mokronog-Trebelno

DANES
22°C
10°C
JUTRI
24°C
7°C

Predstavitve knjige Demenca, moja učiteljica: z Deso Muck in avtorico knjige Ano Cajnko

Predstavitve knjige Demenca, moja učiteljica potekajo v obliki pogovora, ki ga z avtorico knjige Ano Cajnko vodi ga. Desa Muck, pisateljica, igralka in prostovoljka društva RESje. Beseda teče o demenci, o knjigi ter programu in priročniku RESje.

V Hotelu Šmarješke Toplice smo se 13. maja 2019, tako kot vedno doslej, veliko pogovarjali o problemih, ki jih prinese s seboj demenca. Kot običajno, nam je zmanjkalo časa za poglobljen pogovor o tem, kako lahko vsakdo pomaga.

Predstavitve knjige 12. junija 2019 v Termah Dolenjske Toplice se je udeležilo kar 40 tistih, ki so trenutno tam, da si naberejo novih moči. Tudi tu je bilo veliko vprašanj in čas odmerjen za pogovor je kar prehitro minil.

Veseli nas, da so bili s predstavitvijo in delavnicami udeleženci tako zelo zadovoljni.


18.6.2019, Društvo RESje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi