Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 14.11.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo v notranjosti pretežno oblačno, v gorah in na Primorskem pa precej jasno, pihala bo šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 15, na Primorskem do 19 °C.
9°C | 15°C
četrtek, 15.11.2018
4°C | 12°C
petek, 16.11.2018
3°C | 9°C
sobota, 17.11.2018
1°C | 6°C
nedelja, 18.11.2018
-1°C | 7°C
Opozorila
Sreda, 14.11.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
15°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Desa Muck v mokronoški knjižnici


KULTURA

| |
06.05.2017      12:37
A A

Desa Muck v mokronoški knjižniciDeli:
"Kako lepo, da ste prišli pogledat Maria!" je v četrtek zvečer pozdravila Desa Muck obiskovalce prireditve v mokronoški knjižnici. No, v resnici je bila prireditev namenjena njej, pisateljici, igralki, dramatičarki in sedaj domačinki Desi Muck. Mario Galunič, znani TV voditelj, sedaj pa urednik, se je odzval našemu vabilu in s svojo dolgoletno prijateljico pripravil izredno zanimiv pogovor, v katerem smo izvedeli še nekaj stvari, ki jih do sedaj o Desi nismo vedeli. "Sprehodila" sta se preko različnih Desinih življenjskih izkušenj - od njenih začetkov kot kolumnistka, do igralskih izkušenj in seveda pojavljanja na televiziji v oddajah Mario, Zoom in Spet doma. Desa prizna, da je sedaj srečna, ker ima ob sebi partnerja, s katerim lahko živi in dela in se lepo dopolnjujeta. Pogovor je popestrila pesem - zapela so dekleta iz glasbene skupine Cantamus s kitaristom, po uradnem delu pa se je skoraj 90 obiskovalcev še malo podružilo ob prigrizku in prijetnem pogovoru. 

Elizabeta Vovko Ozimek, Knjižnica Pavla Golie Trebnje


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Krajevna knjižnica Mokronog? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Krajevna knjižnica Mokronog
Krajevna knjižnica Mokronog
KIDRIČEVA ULICA 2
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.