Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.04.2018

pretežno jasno
Ponoči bo jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 10, ob morju okoli 12°C.
8°C | 25°C
sobota, 19.04.2018
8°C | 24°C
nedelja, 21.04.2018
9°C | 26°C
ponedeljek, 22.04.2018
9°C | 27°C
torek, 23.04.2018
10°C | 27°C
Opozorila
Četrtek, 19.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
25°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Desa Muck v mokronoški knjižnici


KULTURA

| |
06.05.2017      12:37
A A

Desa Muck v mokronoški knjižniciDeli:
"Kako lepo, da ste prišli pogledat Maria!" je v četrtek zvečer pozdravila Desa Muck obiskovalce prireditve v mokronoški knjižnici. No, v resnici je bila prireditev namenjena njej, pisateljici, igralki, dramatičarki in sedaj domačinki Desi Muck. Mario Galunič, znani TV voditelj, sedaj pa urednik, se je odzval našemu vabilu in s svojo dolgoletno prijateljico pripravil izredno zanimiv pogovor, v katerem smo izvedeli še nekaj stvari, ki jih do sedaj o Desi nismo vedeli. "Sprehodila" sta se preko različnih Desinih življenjskih izkušenj - od njenih začetkov kot kolumnistka, do igralskih izkušenj in seveda pojavljanja na televiziji v oddajah Mario, Zoom in Spet doma. Desa prizna, da je sedaj srečna, ker ima ob sebi partnerja, s katerim lahko živi in dela in se lepo dopolnjujeta. Pogovor je popestrila pesem - zapela so dekleta iz glasbene skupine Cantamus s kitaristom, po uradnem delu pa se je skoraj 90 obiskovalcev še malo podružilo ob prigrizku in prijetnem pogovoru. 

Elizabeta Vovko Ozimek, Knjižnica Pavla Golie Trebnje


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Krajevna knjižnica Mokronog? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!