Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 25.06.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bo pooblačilo, občasno bo deževalo. Na Primorskem bo zapihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 14, ob morju okoli 17 °C.
13°C | 21°C
torek, 26.06.2018
11°C | 23°C
sreda, 27.06.2018
10°C | 22°C
četrtek, 28.06.2018
14°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 24.6.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Desa Muck v mokronoški knjižnici


KULTURA

| |
06.05.2017      12:37
A A

Desa Muck v mokronoški knjižniciDeli:
"Kako lepo, da ste prišli pogledat Maria!" je v četrtek zvečer pozdravila Desa Muck obiskovalce prireditve v mokronoški knjižnici. No, v resnici je bila prireditev namenjena njej, pisateljici, igralki, dramatičarki in sedaj domačinki Desi Muck. Mario Galunič, znani TV voditelj, sedaj pa urednik, se je odzval našemu vabilu in s svojo dolgoletno prijateljico pripravil izredno zanimiv pogovor, v katerem smo izvedeli še nekaj stvari, ki jih do sedaj o Desi nismo vedeli. "Sprehodila" sta se preko različnih Desinih življenjskih izkušenj - od njenih začetkov kot kolumnistka, do igralskih izkušenj in seveda pojavljanja na televiziji v oddajah Mario, Zoom in Spet doma. Desa prizna, da je sedaj srečna, ker ima ob sebi partnerja, s katerim lahko živi in dela in se lepo dopolnjujeta. Pogovor je popestrila pesem - zapela so dekleta iz glasbene skupine Cantamus s kitaristom, po uradnem delu pa se je skoraj 90 obiskovalcev še malo podružilo ob prigrizku in prijetnem pogovoru. 

Elizabeta Vovko Ozimek, Knjižnica Pavla Golie Trebnje


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Krajevna knjižnica Mokronog? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!