Logo MojaObčina.si

Mokronog-Trebelno

DANES
17°C
-2°C
JUTRI
16°C
-2°C
Deli
1104

Desa Muck v mokronoški knjižnici

"Kako lepo, da ste prišli pogledat Maria!" je v četrtek zvečer pozdravila Desa Muck obiskovalce prireditve v mokronoški knjižnici. No, v resnici je bila prireditev namenjena njej, pisateljici, igralki, dramatičarki in sedaj domačinki Desi Muck. Mario Galunič, znani TV voditelj, sedaj pa urednik, se je odzval našemu vabilu in s svojo dolgoletno prijateljico pripravil izredno zanimiv pogovor, v katerem smo izvedeli še nekaj stvari, ki jih do sedaj o Desi nismo vedeli. "Sprehodila" sta se preko različnih Desinih življenjskih izkušenj - od njenih začetkov kot kolumnistka, do igralskih izkušenj in seveda pojavljanja na televiziji v oddajah Mario, Zoom in Spet doma. Desa prizna, da je sedaj srečna, ker ima ob sebi partnerja, s katerim lahko živi in dela in se lepo dopolnjujeta. Pogovor je popestrila pesem - zapela so dekleta iz glasbene skupine Cantamus s kitaristom, po uradnem delu pa se je skoraj 90 obiskovalcev še malo podružilo ob prigrizku in prijetnem pogovoru. 

Elizabeta Vovko Ozimek, Knjižnica Pavla Golie Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!