Logo MojaObčina.si
DANES
12°C
10°C
JUTRI
19°C
3°C
2956

Izvajanje zimske službe na občinskih cestah v Občini Mokronog-Trebelno 2022/2023

Aktivnosti zimske službe, ki med drugim zajemajo tudi pluženje in posipanje občinskih cest na območju Občine Mokronog-Trebelno, izvaja izvajalec javne gospodarske službe JP Komunala Trebnje d.o.o.. Zimska služba se izvaja skladno z določili Pravilnika o rednem vzdrževanju javnih cest (Ur. l. RS, št. 38/16 in 132/22 – ZCes-2). Javne ceste višjega prednostnega razreda, t.j. LC, imajo prioriteto pri izvajanju zimske službe v Občini Mokronog-Trebelno. Po zagotovitvi prevoznosti le-teh sledi izvedba zimske službe na javnih cestah nižjega prednostnega razreda, t.j. JP. Občane naprošamo, da v primeru posameznih pobud/vprašanj/pripomb, ki se tičejo izvedbe zimske službe, kontaktirajo neposredno Komunalo Trebnje d.o.o. na tel. št. 031 609 557 (dežurni - ceste).

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi