Logo MojaObčina.si

Mislinja

JUTRI
18°C
11°C
TOR.
19°C
5°C
2833

Vabilo h glasovanju za našo občanko Niko Oder

Sem , dijakinja 4. letnika umetniške gimnazije. Kot uspešna flavtistka sem se uvrstila med ožje finaliste projekta Mladi upi zavarovalnice Triglav, ki je namenjen mladim nadarjenim posameznikom, ki se šele prebijamo na vrh in se zato težje potegujemo za profesionalna ali sponzorska sredstva. Strokovna komisija je pregledala vse prijave mladih talentov s področij športa, umetnosti in znanosti ter izbrala 20 ožjih finalistov.  Od teh bo izbranih sedem za denarno nagrado z namenom sofinanciranja nadaljnjega izobraževanja, materialnih stroškov in tekmovanj. Prejemnike nagrade bo izbrala strokovna komisija, enega pa boste preko spleta izglasovali vi. Glasovanje se bo začelo , in bo trajalo do 10. januarja.

Z besedo, fotografijo in videom se vam predstavljam na spodnji spletni strani Triglav - Mladi upi (mladi-upi.si) Zelo vam bom hvaležna, če mi boste s svojim glasom  pomagali doseči moje sanje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi