Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 24°C
ponedeljek, 21.07.2018
18°C | 30°C
torek, 23.07.2018
17°C | 27°C
sreda, 24.07.2018
15°C | 28°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 28°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
24°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Sveti Martin ni vplival na vrednosti ......


DRUŠTVA

| |
21.11.2016      9:48
A A

Sveti Martin ni vplival na vrednosti rezultatov merjenjaMeritve je izvajala Slavi Derganc, ki sicer v laboratoriju novomeške bolnišnice opravlja biokemične preiskave krvi.
Meritve je izvajala Slavi Derganc, ki sicer v laboratoriju novomeške bolnišnice opravlja biokemične preiskave krvi.
Deli:
Mirnopeška krajevna organizacija Rdečega križa je minuli konec tedna v večnamenski dvorani kulturnega doma v Mirni Peči organizirala letošnje zadnje meritve holesterola, krvnega sladkorja in krvnega tlaka, ki se jih je udeležilo 52 občanov. Čeprav je bilo  nedavno praznovanje sv. Martina,  le to ni vplivalo na vrednosti rezultatov, saj so udeleženci poskrbeli, da so prekomerno užite dobrote tudi spremenili v energijo. Junija letos je tudi  Mirna Peč dobila avtomatski defibrilator (AED), ki je postavljen pred vhodom v kulturni dom, zato je KORK Mirna Peč na petkovih meritvah  pripravil tudi  prikaz in uporabo AED-ja. Predstavil  ga je  Aleš Jakše iz Območnega združenja Rdečega križa. Na koncu predavanja pa so se v oživljanju in uporabi  AED preizkusili tudi udeleženci predavanja. "Bili smo kar uspešni, saj je pacient preživel," se je pošalila predsednica KORK Mirna Peč Slavica Derganc.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Glasilo Občine Mirna Peč? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!