Logo MojaObčina.si

Mirna Peč

DANES
19°C
12°C
JUTRI
22°C
12°C
2815

Slavnostna seja Občinskega sveta Občine Mirna Peč v sklopu praznovanja 23. občinskega praznika

V petek, 17.6.2022 je v Muzeju Lojzeta Slaka in Toneta Pavčka potekala slavnostna seja v sklopu 23. občinskega praznika Občine Mirna Peč. Župan je v nagovoru povedal vse o trenutnem dogajanju v Občini, dotaknil se je investicij in povabil na različne dogodke, ki se bodo odvijali ta vikend. Glavno dejanje pa je bila podelitev županovega priznanja in plaket Občine Mirna Peč. Županovo priznanje je prejel g. Franc Potočar za dolgoletno, predano delo v Društvu harmonikarjev Mirna Peč. Plaketo občine je prejel g. Jože Drenik za dolgoletno predano, prostovoljno in razvojno naravnano delo v PGD Jablan. Prav tako je prejela plaketo ga. Renata Povše za dolgoletno delo tajnice in računovodkinje Društva podeželskih žena ter sodelovanje v mnogih projektih v sklopu društva.  Prejemnik plakete pa je bil še g. Marjan Kocjan, ki je pri svojih letih že pomemben in viden član PGD Mirna Peč ter je izredno aktiven na področju varnosti in kakovosti življenja občanov. 

Vsem nagrajencem iskrene čestitke!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi