Logo MojaObčina.si
DANES
8°C
3°C
JUTRI
6°C
2°C
2815

Slavnostna seja Občinskega sveta Občine Mirna Peč ob 22. občinskem prazniku

V petek, 18.6.2021 ob 18. uri je v Muzeju Lojzeta Slaka in Toneta Pavčka potekala slavnostna seja Občinskega sveta Občine Mirna Peč. Dogodek je vodila vodja muzeja, ga. Ljudmila Bajc, za glasbeni vložek pa je poskrbel Gašper Rifelj. Po slavnostnem nagovoru župana je sledila podelitev občinskih nagrad in priznanj. Župan g. Andrej Kastelic je s pomočjo predsednika Komisije za nagrade in priznanja Občine Mirna Peč, g. Zvonkom Papežem, podelil županovo priznanje dr. Mateji Guštin. Plaketo Občine Mirna Peč pa sta letos za svoj doprinos lokalnemu okolju dobila ga. Janja Klemenčič in g. Stane Bevc. Ker zaradi epidemije in strogih ukrepov letos Civilna zaščita ni imela osrednjega slavnostnega dogodka, je župan podelil poveljniku Civilne zaščite Občine Mirna Peč, g. Štefanu Slaku, bronasto priznanje civilne zaščite. 

Vsem nagrajencem iskrene čestitke!

Po slavnostni seji pa je sledila uradna otvoritev razstave štrukljev.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi