Logo MojaObčina.si

Mirna Peč

DANES
20°C
9°C
JUTRI
19°C
9°C
Deli
1965

Ribiške delavnice že v teku

Minila je polovica počitnic in v tem čau smo mentorji RD Novo mesto izvedli že štiri delavnice za mlade ribiče in ostale, ki jih ribolov veseli. Trikrat smo se zbrali v Žužeberku ter enkrat na ribniku Blato pri Trebnjem. Udeležba je bila odlična, saj je na delavnico prišlo do dvanajst ribičev, mentorjev pa je bilo vsaj pet. Vsi ribiči so ujeli po kakšno ribo tako, da veselja ni manjkalo.

Na delavnicah je poskrbljeno za vse tako, da ste vabljeni še na na naslednje štiri delavnice, ki bodo v avgustu po planu, ki je objavljen na naši spletni strani. Starši, pripeljite svoje otroke (ribiče) na delavnice, imamo se res lepo.

Dober prijem in se vidimo.

Drago Piškur in ostali mentorji!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi