Logo MojaObčina.si

Mirna Peč

JUTRI
18°C
0°C
TOR.
16°C
0°C
1778

Tehnični pregledi traktorjev in traktorskih priklopnikov

Avto Krka Novo mesto obvešča vse lastnike traktorjev in traktorskih priklopnikov, da se bo v Mirni Peči opravljal tehnični pregled in podaljšanje prometnega dovoljenja za traktorje in traktorske priklopnike  v četrtek 6.4.2017 od 10.00 do 17.00 ure na prostoru pri cerkvi.


OBVEZNA OPREMA TRAKTORJEV IN TRAKTORSKIH PRIKLOPNIKOV:
 

  • PODLOŽNA ZAGOZDA-najmanj 1 kos (traktorji, traktorski priklopniki in vlečni traktorski priključki9
  • TABLA ZA OZNAČEVANJE POČASNIH VOZIL-vsa vozila razen enoslednih vozil, katerih konstrukcijsko določena hitrost ne presega 40 km/h kot tudi njihova priklopna vozila. Table morajo biti homologirane v skladu s Pravilnikom UN/ECE R 69.
  • PRVA POMOČ
  • TRIKOTNIK
  • ŽARNICE
  • Na traktorju nameščen ustrezen VARNOSTNI LOK oz. varnostna kabina.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!