Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno z nekaj zmerne oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
7°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 11°C
torek, 24.10.2017
5°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
7°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dedek Mraz obiskal pridne mirnopeške otroke


NOVICE

|

- -

|
16.12.2015      17:22
A A

Dedek Mraz obiskal pridne mirnopeške otrokeDeli:
Dedek Mraz se je v torek ustavil tudi v stari šoli v  Mirni Peči in obdaril otroke. 227 predšolskih otrok in prvošolce je razveselil z miniončki, knjigicami, posteljnino in sladkarijami. Pri razdeljevanju daril so mu pomagale zveste snežinke Karin, Nuša, Ula, Katja, Lina,  jelenčka Žana in lisička Lara. Otrokom pa so zaplesale tudi prikupne plesalke domačega vrtca in šole. Prigode družine Novakovih pa je predstavil čarodej Toni.

Dogodek je potekal v organizaciji Občine Mirna Peč in Društva prijatelja mladine Mojca. Mirnopeškim donatorjem se zahvaljujemo za njihovo finančno pomoč: PGD Mirna Peč, Milan Špolar s.p., Anton Miklič s.p., Brikplastika, Jože Krevs s.p., Alojzija Derganc.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mirna Peč!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!