Logo MojaObčina.si

Mežica

DANES
16°C
-6°C
JUTRI
14°C
-6°C
2407

Seminar JKA karateja

28. in 29. 1. 2017 je v Celju potekal letni licenčni seminar za strokovne usposobljenosti inštruktorjev JKA Slovenije. Seminar je vodil mojster Kurihara Kazuaki, večkratni japonski in svetovni prvak, profesionalni inštruktor karateja. Seminarja so se poleg domačih karatek udeležili tudi predstavniki več evropskih držav. Osrednja tema seminarja je bila praktična uporaba elementov iz kat Heian 1 – 5, Tekki Shodan, Jion, Kanku Sho in Sochin. Mojster Kurihara je pri vadbi namenil pozornost tudi uporabi nog in boka pri izvedbi najmočnejših karate tehnik.
Iz Karate kluba Mežica so se seminarja udeležili Florjan Reiter, Rafko Morn, Peter Kobolt, Matej Haber, Viktor Germadnik, Tadej Leskošek Zmagaj, Nika Leskošek Zmagaj, Vitan Strmčnik in Jaroš Štifter.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!