Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem na Kočevskem bo občasno naletaval sneg. Pihal bo vzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja, ki bo čez dan nekoliko oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
1°C | 4°C
ponedeljek, 19.11.2018
1°C | 2°C
torek, 20.11.2018
-0°C | 1°C
sreda, 21.11.2018
-2°C | 4°C
četrtek, 22.11.2018
2°C | 5°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 8h
V nedeljo dopoldne bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini še presegali hitrost 100 km/h.
1°C
4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Seminar JKA karateja


ŠPORT

| |
14.02.2017      21:30
A A

Seminar JKA karatejaDeli:
28. in 29. 1. 2017 je v Celju potekal letni licenčni seminar za strokovne usposobljenosti inštruktorjev JKA Slovenije. Seminar je vodil mojster Kurihara Kazuaki, večkratni japonski in svetovni prvak, profesionalni inštruktor karateja. Seminarja so se poleg domačih karatek udeležili tudi predstavniki več evropskih držav. Osrednja tema seminarja je bila praktična uporaba elementov iz kat Heian 1 – 5, Tekki Shodan, Jion, Kanku Sho in Sochin. Mojster Kurihara je pri vadbi namenil pozornost tudi uporabi nog in boka pri izvedbi najmočnejših karate tehnik.
Iz Karate kluba Mežica so se seminarja udeležili Florjan Reiter, Rafko Morn, Peter Kobolt, Matej Haber, Viktor Germadnik, Tadej Leskošek Zmagaj, Nika Leskošek Zmagaj, Vitan Strmčnik in Jaroš Štifter.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Karate klub Mežica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!