Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
6°C | 14°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 19°C
petek, 27.10.2017
4°C | 17°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
6°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Otroško in veteransko Evropsko prvenstvo JKA ......


ŠPORT

| |
01.06.2016      18:53
A A

Otroško in veteransko Evropsko prvenstvo JKA karateja 2016Deli:

21. in 22. 5. 2016 je v Nišu v Srbiji potekalo otroško in veteransko Evropsko prvenstva JKA karateja. Prvenstva se je udeležilo 426 tekmovalcev iz 13 držav, ki so se posamezno in ekipno pomerili v disciplinah kata, yiju kumite, yiju ippon kumite in kihon ippon kumite. Reprezentanca JKA Slovenije je sodelovala s 36 tekmovalci, ki so prikazali vrsto odličnih nastopov in osvojili kar 4 bronaste medalje. Iz Karate kluba Mežica sta Slovenijo zastopala Aljaž Reiter in Jakob Kobolt. Mežiška borca sta nastopila v disciplinah kata in kihon ippon kumite posamezno, in se za njun prvi nastop na evropskem prvenstvu pogumno pomerila s konkurenco.

V obeh disciplinah se je Jakob uvrstil med 16 najboljših, Aljaž pri kihon ippon kumite med 16, v disciplini kata pa med 8 najboljših.

Reprezentanco JKA Slovenije so sestavljali tekmovalci, ki so na lanskih državnih tekmovanjih in letošnjem državnem prvenstvu dosegali najboljše rezultate, opravili reprezentančne priprave ter uspešno opravili izborni nastop. Iz Karate kluba Mežica je bila v reprezentanco izbrana tudi Špela Libnik, vendar zaradi zdravstvenih težav žal ni mogla nadaljevati s pripravami in nastopom na prvenstvu.

V klubu imamo jedro perspektivnih mlajših članov, kateri bodo v bližnji prihodnosti dodali še marsikateri odmeven rezultat v mozaik mežiškega športa.    
  

Reprezentanco so spremljali:

Peter Kobolt – trener

Ivan Mravljak – mednarodni sodnik

Florjan Reiter – mednarodni sodnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Karate klub Mežica? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Karate klub Mežica
Karate klub Mežica
Leška cesta 13
Tel:(02) 827 77 07

Bodite prvi pri oddaji mnenja.