Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
16°C | 23°C
petek, 30.06.2017
13°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
14°C | 23°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 23°C
ponedeljek, 03.07.2017
11°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
16°C
23°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

ZAHVALA - ČISTILNA AKCIJA 2015


OBVESTILA

| |
13.04.2015      14:32
A A

ZAHVALA - ČISTILNA AKCIJA 2015Deli:

S skupnimi močmi smo v soboto, 11. 4. 2015, uspešno izpeljali čistilno akcijo OČISTIMO MEŽICO 2015.


Akcije se je udeležilo preko 200 ljudi. Sodelovali so člani različnih društev: Lovska družina Peca, Ribiška družina, Turistično društvo Mežica, Župnijska Karitas Mežica, Disc Golf Mežica, Športno društvo starodobnikov Mežica, Nogometni klub Akumulator, Tenis klub Mežica, Športno društvo Movžnar, Kulturno društvo Moški pevski zbor Mežiški knapi, Kulturno društvo Mešani pevski zbor Rožnik, Društvo upokojencev Mežica – Balinarska sekcija, Folklorno društvo Pušlc Mežica in Planinsko društvo Mežica.

 

Prav tako so sodelovali višji razredi Osnovne šole Mežica, Vrtec Mežica, podjetja v industrijski coni Glančnik, podjetje Kojzek ter drugi občani prostovoljci.

 

Občina Mežica in Komunalno podjetje Mežica se ISKRENO ZAHVALJUJE vsem prostovoljcem, ki ste sodelovali v čistilni akciji OČISTIMO MEŽICO in pripomogli k temu, da bo Mežica še lepša in prijaznejša do občanov in obiskovalcev.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mežica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.