Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
5°C | 12°C
torek, 24.10.2017
4°C | 14°C
sreda, 25.10.2017
2°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
2°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
5°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

DAN ODVETNIŠKE PRAVNE POMOČI PRO BONO


OBVESTILA

| |
16.12.2015      9:49
A A

DAN ODVETNIŠKE PRAVNE POMOČI PRO BONODeli:

Slovenski odvetniki vsako leto sredi decembra ob mednarodnem dnevu brezplačne pravne pomoči nudijo pro bono (brezplačno) pravno pomoč, pri čemer želijo pomagati predvsem tistim, ki so pomoči najbolj potrebni in ki si zaradi pomanjkanja denarja ne upajo prestopiti praga njihovih pisarn.


Pravna pomoč se na ta dan izvaja predvsem ustno, bodisi v pisarni bodisi po telefonu, po predhodni najavi zainteresiranega državljana.

 


Odvetniki vam na ta dan predvsem posredujejo splošne informacije o problemu oz. sporu in vam pojasnijo pravne možnosti, ki vam jih v vašem primeru omogoča zakonodaja in sodna praksa.

Pro bono dan se bo tudi letos izvajal v Odvetniški pisarni Karla Pajnik v Mežici dne 18.12.2015 in sicer med 10.00 in 13.00 uro. Zaradi lažje organiziranosti in učinkovitejših posvetov s strankami pa vas prosimo, da svoj prihod na posvet predhodno najavite na telefonsko številko: 02 88 45 406.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mežica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.