Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno in ponekod po nižinah sprva megleno. V notranjosti Slovenije se bodo občasno pojavljale manjše padavine, deloma plohe. Zapihal bo severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 14, na Primorskem do 18 °C.
8°C | 12°C
ponedeljek, 20.10.2018
6°C | 19°C
torek, 22.10.2018
3°C | 12°C
sreda, 23.10.2018
4°C | 15°C
četrtek, 24.10.2018
5°C | 15°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Zbiranje predlogov za podelitev priznanj v ......


ŠPORT, KULTURA, OBČINSKI SVET, DRUŠTVA, ZAVODI

| |
24.08.2017      10:02
A A

Zbiranje predlogov za podelitev priznanj v občini MežicaDeli:
Občina Mežica je začela zbirati predloge za podelitev priznanj najboljšim športnikom in najzaslužnejšim občanom v letošnjem letu. Priznanja bodo podelili v decembru, predloge pa lahko pošljete na občino Mežica (Trg Svobode 1, 2392 Mežica).

Na športnem delu se bo podelila plaketa za posebne dosežke na področju športa, priznanje za športnika leta in priznanje za perspektivnega športnika.
Najzaslužnejšim občanom, podjetnikom, pravnim osebam, društvom ali organizacijam pa se bo podelil zlati grb in sicer tistemu, ki je s svojim delom najbolj znatno prispeval k razvoju kraja. Za posebne zasluge pa bo občina posameznikom, ki so s svojim delom in ustvarjalnostjo pomembno prispevali k ugledu kraja, podelila naziv "častni občan Občine Mežica". Ta naziv se lahko podeli tudi posameznikom, ki niso občani občine, a so bili rojeni na območju občine ali so na tem območju nekaj časa živeli. 

Kandidate za vsa priznanja lahko predlaga katerikoli občan, klub, društvo, organizacija, podjetje, zavod,... Mora pa predlog vsebovati podrobno utemeljitev in ustrezno dokumentacijo, ne zgolj osnovnih podatkov o kandidatu. 

Vse dodatne informacije lahko dobite na Občini Mežica, na telefonu: 02 82 79 356.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mežica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!