Logo MojaObčina.si
DANES
25°C
16°C
JUTRI
24°C
15°C
Oceni objavo

Odvoz blata iz čistilnih naprav in greznic

Obveščamo vas, da se sezona rednega praznjenja greznic in MKČN počasi končuje. Greznice in MKČN bomo predvidoma praznili še do petka, 19. 11. 2021. Z rednim, planskim praznjenjem nadaljujemo spomladi, predvidoma 15. 3. 2022, odvisno tudi od vremenskih razmer. V kolikor potrebujete praznjenje greznice oz. MKČN, je storitev izvedljiva po predhodnem dogovoru in znotraj delovnega časa na tel. št. 02 82 79 362 ali na elektronski naslov komunala@mezica.si

Ob praznjenju naj bo prisoten tudi lastnik oz. upravljavec objekta. V kolikor je greznica oz. MKČN prosto dostopna, lahko storitev opravimo tudi brez prisotnosti lastnika. O tem nas obvestite. Če je potrebno, se termin dodatno uskladi. Za izvedbo storitve je potreben prost dostop do greznice (odprta dvoriščna vrata,…), na greznici ne sme biti nič naloženo (prekrito z zemljo, peskom, drvmi,…), lastnik mora preveriti, da se pokrov da odpreti.

Vse dodatne informacije dobite v času uradnih ur (ponedeljek, torek, četrtek 7.00 – 15.00, sreda 7.00 – 17.00, petek 7.00 – 13.00) na telefonski številki 02 82 79 362 ali elektronskem naslovu komunala@mezica.si.


Komunala Mežica
direktor: Ambrož Blatnik

 

Dokumenti, priloge: 

Oglejte si tudi