Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
17°C
6°C
JUTRI
18°C
10°C

Obvestilo glede nadaljnjega izvajanja programa fizioterapije v Mengšu

Občinska uprava je bila seznanjena z namero koncesionarke Mire Skitek, ki v Zdravstveni postaji Mengeš izvaja program fizioterapije, da odpoveduje koncesijsko razmerje z dnem 31.12.2020.

Občinska uprava je v skladu z 42. členom Zakona o zdravstveni dejavnosti, pozvala Zdravstveni dom Domžale, da prevzame omenjeni program. Zdravstveni dom Domžale bo prevzel program s 1. 1. 2021, ki se bo zgolj začasno (v januarju 2021) izvajal v prostorih Zdravstvenega doma v Domžalah, po preureditvi prostorov v Zdravstveni postaji Mengeš (v februarju 2021), pa se bo program izvajal v obstoječih, vendar preurejenih prostorih Zdravstvene postaje v Mengšu. Bojazen, da se bo program v Mengšu ukinil oziroma prenesel v Domžale je odveč.

 

Besedilo: Občinska uprava

 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi