Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
6°C
-3°C
ČE.
8°C
-4°C

JKP Prodnik obvešča lastnike lokalov

V primeru, da ste morali zaradi ukrepov Vlade RS za zajezitev širjenja Covid-19 omejiti ali začasno prenehati izvajati vašo dejavnost in do preklica ukrepa ne boste uporabljali zabojnikov za odpadke, vas prosimo, da nas o tem obvestite na info@jkp-prodnik.si, da bomo prenehali z izvajanjem in obračunavanjem storitve.

Prosimo vas za obvestilo in razumevanje, ker se nekatere dejavnosti še vedno lahko izvajajo (na primer dostava hrane ali hrana in pijača za sabo) in nekateri lokali iz najrazličnejših razlogov še vedno potrebujejo storitev ravnanja z odpadki.

Kot izvajalec javne službe ravnanja z odpadki pa ne moremo vedeti, katere pravne osebe potrebujejo  naše storitve, katere ne in katere v zmanjšanem obsegu. Zato ne moremo kar po lastni presoji prenehati s praznjenjem zabojnikov in obračunavanjem storitve, ampak potrebujemo obvestilo s strani pravne osebe.

Želimo vam, da ostanete zdravi in da se življenje čim prej vrne v čim bolj normalne tirnice.

 

Besedilo in foto: Tina Drolc za JKP Prodnik

 

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi