Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
7°C
5°C
PET.
2°C
2°C
Deli
5257

Turni smuk v spomin na Mirana Martinjaka

Konec januarja je minilo leto, odkar se je na Obertauernu smrtno ponesrečil z snežno desko naš član Miran Martinjak. Bil je dolgoletni član našega planinskega društva in alpinist. V njegov spomin smo z njegovimi najbližjimi organizirali turni smuk.
Kljub pomanjkanju snega smo malo čez mejo osvojili razgledno Lepo špico (Cima bella), nekateri s smučmi ali bordom, nekaj pa tudi peš. Bilo nas je osemnajst. K dobremu vzdušju je pripomoglo tudi čudovito vreme in seveda lep razgled. V zložni hoji smo se spomnili preminulega prijatelja, ki nas je spremljal na turah.

Besedilo in foto: Miroslav Šušteršič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij