Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
6°C
-3°C
JUTRI
1°C
-1°C
Deli
4908

Turnir v namiznem nogometu v Mladincu

Turnir v ročnem nogometu je potekal 28. februarja, udeležili so se ga tekmovalci različnih starosti, od 11 do 19 let.

Turnir je potekal po sistemu vsak z vsakim. Tekme so bile napete, zato je bilo potrebno imeti veliko zbranosti. Med igralci sta izstopala Andraž Gabrilo in Luka Maver, ki sta pometla s konkurenco in zmagala vse tekme ter osvojila prvo mesto. Še najbolj sta se jima upirala Matic Klemen in Anže Jeločnik, ki sta bila druga, tretje mesto pa sta osvojila Nik Lagoja in Nejc Brezovnik.

21. aprila pa ste vabljeni na turnir v badmintonu v dvojicah, ki bo potekal v ŠD Partizan Mengeš. Se vidimo!


Besedilo in foto: Brane Tomšič

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!