Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
25°C
12°C
PON.
18°C
13°C
4902

Najmlajši nogometaši osvojili svoj prvi pokal

Mengeški cicibani U7 so v soboto, 16. decembra, v Šenčurju, na 5. tradicionalnem Janovem turnirju, osvojili svoje prvo odličje in priznanje – pokal za tretje mesto. Vse tekme so odigrali brez poraza, v finale se niso uvrstili zaradi gola razlike.

Za mengeške najmlajše nogometaše je bil to prvi turnir za skupino U7. Tekmovanja so se udeležili številni nogometni klubi z Jesenic, Šenčurja, Bleda, Ivančne Gorice, Lesc, Škofje Loke in od drugod. Naši mengeški nogometaši so vse predstave odigrali odlično z izenačenim ali zmagovalnim izidom. Po končnem seštevku in pravilih tekmovanja pa je nogometašem manjkal le en gol. Rezultati v prvi vrsti seveda niso bili najpomembnejši. Mladi nadobudni nogometaši so  tako pred številnimi navijači, starši, znanci prikazali svoje nogometne veščine, ki so jih pridobili med nogometnim šolanjem v NK Mengo 28. Predvsem pa so pokazali, da gresta dober trening z odličnima trenerjema Suvada Gromilića Sukija in Matevža Potoka ter zabava zelo dobro skupaj. Zasluženo so tako lahko vsi dvignili svoj pokal.


Besedilo in foto: Urška Vahtar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi