Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.02.2018

pretežno oblačno
Zvečer se bodo pojavljale rahle padavine. V večjem delu države bo snežilo, ob morju in na Goriškem bo rahlo deževalo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna do močna burja. Veter bo gradil snežne zamete. Ponoči bodo padavine oslabele in povečini ponehale.
-1°C | 1°C
nedelja, 25.02.2018
-9°C | -6°C
ponedeljek, 26.02.2018
-9°C | -4°C
torek, 27.02.2018
-9°C | -4°C
Opozorila
Petek, 23.2.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-1°C
1°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Najmlajši nogometaši osvojili svoj prvi pokal...


ŠPORT

| |
06.01.2018      6:25
A A

Najmlajši nogometaši osvojili svoj prvi pokal


Mengeški cicibani U7 so v soboto, 16. decembra, v Šenčurju, na 5. tradicionalnem Janovem turnirju, osvojili svoje prvo odličje in priznanje – pokal za tretje mesto. Vse tekme so odigrali brez poraza, v finale se niso uvrstili zaradi gola razlike.


Deli:

Za mengeške najmlajše nogometaše je bil to prvi turnir za skupino U7. Tekmovanja so se udeležili številni nogometni klubi z Jesenic, Šenčurja, Bleda, Ivančne Gorice, Lesc, Škofje Loke in od drugod. Naši mengeški nogometaši so vse predstave odigrali odlično z izenačenim ali zmagovalnim izidom. Po končnem seštevku in pravilih tekmovanja pa je nogometašem manjkal le en gol. Rezultati v prvi vrsti seveda niso bili najpomembnejši. Mladi nadobudni nogometaši so  tako pred številnimi navijači, starši, znanci prikazali svoje nogometne veščine, ki so jih pridobili med nogometnim šolanjem v NK Mengo 28. Predvsem pa so pokazali, da gresta dober trening z odličnima trenerjema Suvada Gromilića Sukija in Matevža Potoka ter zabava zelo dobro skupaj. Zasluženo so tako lahko vsi dvignili svoj pokal.


Besedilo in foto: Urška Vahtar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mengeš!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Mengšan
Številka: 02-2018
Izšla: 16.02.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 24 25 26 27 28 1 2 3 4 5
24.02.2018 | Šport
Turnir v ročnem nogometu
28.02.2018 | Tečaji in delavnice
Krepitev zdravja s pomočjo Eteričnih Olj
02.03. - 04.03.2018 | Družabni dogodki
Dobrodelni pohodi na Svetega Primoža nad Kamnikom

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo