Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
2°C
-3°C
ČE.
2°C
-1°C
4309

Zmaga v mešanih dvojicah za člana Badminton kluba Mengeš

ADA liga je badminton liga, ki združuje rekreativne igralce iz Slovenije, Hrvaške, BiH in Srbije. Tokratni turnir, ki je potekal v Sloveniji, je privabil rekordno število udeležencev – več kot 200 tekmovalcev se je pomerilo med seboj v kar 16 kategorijah. V dobrih 12 urah smo videli več kot 400 dvobojev.

Vzdušje na turnirju je bilo odlično, še toliko bolj zato, ker sta bila med zmagovalci tudi člana Badminton kluba Mengeš. V kategoriji mešanih dvojic (XD B) sta med 22 mešanimi pari zasluženo zmagala Nina Dodič in Uroš Bregar.


Besedilo in foto: Helena Šinkovec

Preverite še ostale rezultate lige ADA
.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!