Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
23°C
11°C
SOB.
18°C
10°C
Deli
4215

Katarina Stražar prva, Rok Trtnik drugi v Sloveniji

V Škofji Loki je bil 14. oktobra 2. odprti turnir v namiznem tenisu za mladince in mladinke. Na turnirju je nastopilo 66 mladincev in 29 mladink. Mengšane so zastopali Rok Trtnik, Mitja Zavec, Aljaž Goltnik, Dejan Jokič, Rok Grad, Mark Šporar, Katarina Stražar, Nika, Tara in Gaja Kobetič ter Eva Šobar.

Pri mladincih so se v finalno skupino uvrstili Rok Trtnik, Rok Grad, Dejan Jokič in Aljaž Goltnik. V drugi krog so se med 32 najboljših uvrstili Rok, Aljaž in Mitja, med 16 pa Dejan. Rok Trtnik je moral v finalu priznati premoč Luki Brezniku iz Interdiskonta, Ravne na Koroškem. 

Pri mladinkah so se v finalni del uvrstile Katarina Stražar, Nika, Gaja in Tara Kobetič. Odlično je igrala Gaja Kobetič, ki je še kadetinja, z mladinko Tjašo Novak je za uvrstitev med osem najboljših tesno izgubila z 2 : 3. Katarina Stražar je suvereno osvojila prvo mesto in vse nasprotnice gladko premagala z rezultatom 3 : 0 ter potrdila, da je najboljša mladinka v Sloveniji.

 

Besedilo: Mlaj

Foto: David Orešnik

Rezultati:

mladinci

2. mesto:  Rok Trtnik

9.–16. mesto: Dejan Jokič

mladinke:

1. mesto:  Katarina Stražar

5.–8. mesto: Gaja, Nika, Tara Kobetič

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi