Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
14°C
1°C
SOB.
4°C
-7°C
Deli
1436

Igralec se predstavi - Luka Štruklec

Ime in priimek: LUKA ŠTRUKLEC Nadimek: Štruk Starost: 21
Kako bi se opisal kot igralca? Kreativen, rad asistiram, timski igralec Kako je potekala tvoja dosedanja kariera? Začel v Mengu 28, ko je klub zašel v težave sem odšel v Radomlje, kjer sem igral približno 2 leti in pol, nato prestopil v Interblock kjer sem ostal sezono in pol. Nato sem se ponovno vrnil v Radomlje kjer sem uspešno igral za kadete in mladince, bil tudi kapetan eno sezono, nato začel člansko kariero v Komendi in se po letu in pol vrnil nazaj od koder prihajam. Kateri je tvoj dosedanji največji športni uspeh? Igranje v prvi slovenski ligi v Interblocku, bil kapetan v izhodnji generaciji kadetov, ter član generacije ki je kot prva naredila niz 8 zaporednih zmag oz. niz neporaženosti v NK Radomlje kot mladinec. Kaj ti prvo pade na misel ob omembi NK LABYS MENGO 28? Tih klub, ki s trenutnim potencialom obeta marsikaj. Zakaj si se odločil za naš klub? Zaradi prijateljev, ker je bila ponudba preveč dobra, domač kraj, želim pomagati uspeti klubu. Kaj lahko navijači pričakujejo od tebe na terenu? Trmo, delavnost, pripadnost. Življenje in (ne)delo: Kaj te osrečuje? Treniranje otrok in delo v podjetju. Tvoj življenjski moto? Išči priložnosti in ne varnosti. Kdo ti je v življenju vzornik? Frank Lampard in ati. V katerem znamenju si rojen in ali verjameš v horoskop? Lev. Da. Status? V razmerju že 5 let in pol. Katero super moč bi rad posedoval in zakaj? Teleportiranje. Da bi lahko bil tam, kjer bi želel biti v danem trenutku. V katerem zgodovinskem obdobju bi najraje živel? Ne bi, ker mislim da nam je trenutno najboljše. S katero zgodovinsko osebnostjo bi se hotel srečat? Nelson Mandela. S katero živečo osebo bi se hotel srečat? Frank Lampard in N'golo Kante. Kaj je zate popoln odklop? Ni faksa, ni nogometa, ni teženja, brez telefona (brez tega ne znam). Kateri so tvoji ostali hobiji poleg nogometa? Treniranje otrok v istem klubu, igranje računalniških igric. Kdaj si prvič zaslužil denar in s čim? Na uraden način približno pri 15 letih za čiščenje naših poslovnih prostorov, drugače pa verjetno rojstni dan. Ronaldo ali Messi? Frank Lampard. Če bi imel možnost, s katerim športom bi se še ukvarjal? Smučarski skoki ali tenis. Za katere klube navijaš (v športih, ki jih spremljaš)? FC Chelsea Zadnji koncert, ki si ga obiskal? Andre Rieu, Stožice. Imaš domačo žival? Da Katero in kako ji je ime? Pes, havanski bišon, Belko. Najljubša/i: znamka oblačila: je nimam znamka telefona: Iphone znamka avtomobila: Audi zimska in poletna destinacija?  Kanarski otoki Film: american sniper glasbena skupina: Gadi hrana: jajca na oko pijača: ledeni čaj

Besedilo in foto: Boštjan Marinko

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!