Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
1°C
-3°C
TOR.
2°C
-2°C
Deli
5733

Začetek boja za najvišja mesta v badmintonu

V nedeljo, 22. 10. 2017, smo se udeležili prvega badminton turnirja Lige Komenda v tej sezoni. Na igriščih v Harmoniji se nas je zbralo 22 igralcev. Pomerili smo se v različnih kategorijah: ženske posamično, moški posamično do 36 let in nad 36 let.

Po bojih v skupinah in nato v izločilih bojih sta v ženski kategoriji drugo in tretje mesto osvojili Mengšanki Katja Urankar in Nina Dodič. V moški kategoriji pa sta srebrni medalji odnesla dva člana badminton sekcije ŠD Partizan, in sicer Jure Šinkovec v kategoriji nad 36 let in Tomaž Magerl med mlajšimi.

Začetek sezone se je pričel obetavno. Verjamemo, da bomo v tem duhu nadaljevali tudi v prihodnje in bomo lahko tako poročali o še več odličjih.

Besedilo in foto: Helena Šinkovec

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!