Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo zjasnilo. Zjutraj bo pretežno jasno, po nekaterih kotlinah in dolinah bo megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18°C.
15°C | 28°C
petek, 21.09.2018
14°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
14°C | 21°C
nedelja, 23.09.2018
11°C | 20°C
Opozorila
Sreda, 19.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

1. Odprti turnir v namiznem tenisu - odlična ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
05.11.2017      21:47
A A

1. Odprti turnir v namiznem tenisu - odlična organizacija in odlični rezultati


V nedeljo, 8. oktobra je Namiznoteniška sekcija Partizana Mengeš v Komendi organizirala 1. odprti turnir za člane in članice v sezoni 2017 – 2018. Turnir je v rangu državnega prvenstva, le da se igrajo samo posamični dvoboji. Katarina Stražar in Ana Tofant upravičili vlogo favoritinj, saj sta poskrbeli, da je bil finale mengeški.


Najboljše članice
Najboljše članice
Deli:

Tekmovanje je odlično izpeljala preizkušena ekipa članov NTS Mengeš. Delegat in vodja tekmovanja je bil Jože Mlakar ob pomoči Toneta Gostiše, vrhovni sodnik Janez Stibrič, predstavnik organizatorja Dušan Osolin, računalniško vodenje, žreb  in obdelava rezultatov Žiga Zupan, vodja sodnikov Femi Šalja in 15 sodnikov NTS Mengeš, prevoz opreme Brane Vrhovnik, priprava dvorane starši igralcev. Prav vsi so zaslužni, da je tekmovanje potekalo pravočasno in brez pripomb udeležencev.

Na tekmovanju je nastopilo 25 tekmovalk in 50 tekmovalcev iz 20. slovenskih klubov, med njimi je bilo 5 tekmovalk in 12 tekmovalcev iz Mengša.

Predtekmovanje je potekalo v skupinah s štirimi igralci, kjer so igrali vsak z vsakim na tri dobljene nize. 1. in 2. sta se uvrstila v finalni del tekmovanja, kjer se je igralo na izpadanje do konca na štiri dobljene nize.

Pri naših članih so se v finalni del tekmovanja uvrstili Andraž Avbelj, Matej Prezelj, Rok Trtnik, Tim Pavli, Klemen Jazbič in Aljaž Frelih. Odličen rezultat je dosegel Aljaž Frelih, ki je v osmini finala premagal 2. nosilca Tilna Cvetka iz Krke in nato v borbi za med štiri izgubil s Tilnom Novakom iz Krke.

Pri članicah pa so se uvrstile Katarina Stražar, Ana Tofant, Tara Kobetič in Vita Kobetič. Odlično predstavo je uprizorila mlada Vita Kobetič, ki je v skupini premagala vse tekmovalke, v finalnem delu pa je nato premagala še Mašo Harkai iz Puconcev, za uvrstitev med štiri pa nato z rezultatom 2:4 izgubila z drugo nosilko Leo Paulin iz Izole, ki je v prvem krogu premagala Taro Kobetič. Ana Tofant in Katarina Stražar pa sta brez problemov premagali vse tekmice v skupini.

V finalnem delu pa je nato Ana Tofant najprej premagala Leo Kadiš iz Mute, v drugem krogu Špelo Trelec iz Vesne, v polfinalu Aleksandro Vovk iz Krke, v finalu pa je izgubila s klubsko kolegico Katarino Stražar z rezultatom 0:4.

Katarina Stražar je v prvem krogu premagala Anino Selak iz Vesne, Nato Stašo Matis iz Puconcev, v polfinalu pa Leo Paulin iz Izole z rezultatom 4:2. V lepem in atraktivnem finalnem dvoboju je slavila mlajša Katarina Stražar z rezultatom 4:0.

Pokale najboljšim štirim so podelili novoizvoljeni predsednik magister Marjam Hribar in novoizvoljena sopredsednica Biljana Todorovič, v imenu organizatorja pa podpredsednik ŠD Partizana Mengeš Jože Mlakar.

 

Besedilo: MLAJ

Foto: Žiga Zupan

Rezultati:

Člani:

5. - 8. mesto: Aljaž Frelih

9. - 16. mesto: Andraž Avbelj, Klemen Jazbič

med 32: Matej Prezelj, Tim Pavli, Rok Trtnik

Članice:

1. mesto: Katarina Stražar

2. mesto: Ana Tofant

5. - 8. mesto: Vita Kobetič

9. - 16. mesto: Tara Kobetič

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mengeš!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Mengšan
Številka: 09-2018
Izšla: 14.09.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
September 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.09.2018 | Šport
POKAL MNZ
21.09.2018 | Kultura
26. SEJEM V MENGŠU
22.09.2018 | Umetnost
SPREHOD OB PŠATI
26.09.2018 | Tečaji in delavnice
Povezava med čustvi in zdravjem
19.09.2018 | Šport
POKAL MNZ
21.09.2018 | Kultura
26. SEJEM V MENGŠU
22.09.2018 | Umetnost
SPREHOD OB PŠATI
26.09.2018 | Tečaji in delavnice
Povezava med čustvi in zdravjem

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo