Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
20°C
9°C
JUTRI
18°C
10°C

Pričetek izgradnje večnamenske Športne dvorane Mengeš

Ob koncu šolskega leta se je intenzivno pričelo z gradbenimi deli za izgradnjo težko pričakovane Večnamenske športne dvorane Mengeš z okolico. Dokončanje del je predvideno do pričetka šolskega leta 2020/2021. Na površini med osnovno šolo in dvorano bo urejeno parkirišče za obiskovalce in zaposlene, prostor na južni strani dvorane pa je rezerviran za športna igrišča in tekaško stezo.

Prikaz lokacije športne dvorane in okolice je razviden iz spodnje grafične situacije. Za več informacij in ogled vizualizacij Večnamenske športne dvorane Mengeš z okolico prilagamo povezavo na spletni strani snovalcev projekta – arhitekturnega biroja Gartner arhitekti d.o.o.

Besedilo: Tina Drolc

https://www.gartner-a.com/sportna-dvorana-menges

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi