Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
8°C
3°C
JUTRI
3°C
2°C
1399

Nov pitnik ob Dimičevem znamenju, na polju pred vstopom v drevored Lipce

Občina Mengeš je v sodelovanju z JKP prodnik v maju postavila nov pitnik ob Dimičevem znamenju, na lokaciji, kjer se vsak dan gibajo številni rekreativci. Pitnik je postavljen skladno z obnovo vodovodnega sistema na Mengeškem polju in izdelavo prečrpališč VDG-3 in VDG-4.

Sedaj so na območju Občine Mengeš postavljeni trije pitniki, vsi v neposredni bližini rekreativnih poti. Prvi je v Staretovem drevoredu pri teniškem igrišču oziroma  na vhodu v Športni park Mengeš, drugi na Ropretovi cesti pri vrtini M1 v neposredni bližini izvira Žeček in tretji sedaj ob Dimičevem znamenju pri črpališču VDG-4.


Besedilo in foto: Tina Drolc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij