Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
14°C
2°C
SOB.
4°C
-6°C
Deli

Brv pri Kulturnem domu Mengeš bodo obnavljali v oktobru

Zaradi precejšnje dotrajanosti brvi pri Kulturnem domu Mengeš oziroma pri vhodu v športni park so se na Občini Mengeš odločili za obnovo brvi. V ta namen so tudi rezervirali sredstva v proračunu in izdelali projekt PZI z detajlnim popisom del.

Trenutno so v fazi zbiranja ponudb za izbor najugodnejšega izvajalca, z deli pa se bo predvidoma pristopilo k obnovi v začetku meseca oktobra 2017. Dela bodo obsegala zamenjavo nosilne konstrukcije, podnic ter postavitev nove ograje in naj bi predvidoma trajala 14 dni. V času obnove bo za prehod Pšate postavljen lesen most. 

Besedilo in foto: Tina Drolc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!