Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
15°C
-2°C
JUTRI
14°C
1°C
Deli

V času šolskih počitnic obnovljeno otroško igrišče ob Osnovni šoli Mengeš

Občina Mengeš se je v letu 2018 odločila za sanacijo dveh otroških igrišč, najprej igrišča v neposredni bližini Osnovne šole Mengeš. Sanacija igrišča je bila končana v začetku avgusta.

Na igrišču v neposredni bližini Osnovne šole Mengeš se otroci radi zadržujejo, zato so bila igrala dotrajana in potrebna obnove oziroma zamenjave. Na igrišču so bile nameščene manjkajoče gugalnice, popravljene obstoječe gugalnice in pod iztekom tobogana nameščena mehka podlaga.
Hkrati so bile zamenjane klopi na otroškem igrišču in popravljena zaščitna ograja. Obnova je potekala na podlagi zapisnika o pregledu in preizkusu otroških igral, ki ga je izvedlo pooblaščeno podjetje za pregled vgrajene opreme.

Besedilo in foto: Občinska uprava

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!