Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
25°C
14°C
PON.
22°C
15°C
Deli

Na Kolodvorski cesti v okviru rekonstrukcije obnovljeni tudi komunalni vodi

Občina Mengeš je v okviru projekta rekonstrukcije cest v občini začela s urejanjem krajših makadamskih cestišč. V preteklih letih so bili urejeno odseki na Japljevi ulici, Kamniški cesti, Prešernovi cesti in drugje, v letu 2018 pa tudi na Kolodvorski cesti, kjer je bilo rekonstruirano cestišče ob mostu.

Na odseku Kolodvorske ceste so bili v dolžini 100 m oziroma v dolžini ceste, kjer so hiše, v sodelovanju z JKP Prodnik obnovljeni komunalni vodi. Na celotni dolžini ceste je bil zamenjan vodovod s hišnimi priključki ter opravljen pregled stanja kanalizacijskega omrežja in opravljena točkovna sanacija.
Po obnovi in zamenjavi komunalnih vodov je bilo urejeno še odvodnjavanje, opravljeno grobo asfaltiranje cestišča s povezavo na glavno cesto in mostom na Kolodvorski cesti.

Besedilo in foto: Občinska uprava 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi