Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
2°C
-1°C
JUTRI
3°C
-1°C
Deli

Na lokalni cesti Vodice - Mengeš povečan promet do srede novembra

Vse uporabnike lokalne ceste Vodice - Mengeš opozarjamo, da bo v naslednjih tednih promet na omenjeni cesti povečan, zato vas naprošamo za strpnost in upoštevanje spremenjene prometne signalizacije v času obnovitvenih del. S tem boste zagotovili varnost vseh udeležencev v prometu.

Vse uporabnike lokalne ceste Vodice - Mengeš obveščamo, da bo zaradi vzdrževalnih del na cestišču Komenda - Vodice in občasne zapore omenjene ceste v občini Vodice, povečan promet na lokalni cesti Vodice - Mengeš. Vzdrževalna dela na omenjenem cestišču bodo predvidoma zaključena v petek, 10. novembra 2017.
Naprošamo vas, da pri uporabi cestišča upoštevate spremenjeno prometno signalizacijo in s strpnostjo zagotovite varnost vseh udeležencev v prometu.
 
Besedilo in foto: Občinska uprava Občine Mengeš  

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij