Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
30°C
16°C
NED.
29°C
17°C

Obisk Rdečih noskov

V petek, 13. novembra, so nas v Zavodu usmiljenk obiskali Rdeči noski. Klovni zdravniki, ki s svojo profesionalno pripravljenimi nastopi razveseljujejo otroke po bolnišnicah, so prav tako prisotni v domovih za starejše občane.

V času, ko se domovi srečujemo s socialno izolacijo, smo se odločili, da stanovalcem popestrimo dan in jim tako vsaj malo poskušamo popraviti razpoloženje. Našemu vabilu so se prijazno odzvali Rdeči noski, ki so ob upoštevanju strogih varnostnih ukrepov svoje nastope izvedli pred domom. Tako so stanovalci spremljali nastope kar iz svojih sob. Z zanimanjem so si nastop ogledali tudi stanovalci Doma počitka Mengeš, ki imajo sobe obrnjene proti našemu domu, prav tako pa tudi drugi sosedje in mimoidoči.

Nastop nam je res polepšal petek, saj se je dobra volja s pomočjo nastopajočih širila po celotnem domu.

 

Besedilo in foto: Klemen Jerinc

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi