Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
32°C
16°C
JUTRI
31°C
16°C
7402

Osem medalj za BK Mengeš na badminton turnirju Li-Ning Movember

V soboto, 27. novembra, je v badmintonskem centru na Dolgem mostu potekal turnir Li-Ning Movember, ki je bil že četrti turnir Li-Ning lige v tej sezoni. Na turnirju z mednarodno udeležbo je BK Mengeš zastopalo kar 18 posameznikov.
Tekmovanja so potekala v kategorijah mešanih (XD) in moških (MD) dvojic ter moški posamezno (MS) v dveh kakovostnih kategorijah (A in B) ter v kategorijah ženskih dvojic (WD) in ženske posamezno (WS). Dobro organizirano tekmovanje je potekalo hitro in v odličnem vzdušju, naši člani pa so osvojili kar nekaj medalj:

1. mesto WS: Katja Turinek
1. mesto WD: Lara Melloni, Katja Turinek
1. mesto, XDB: Alenka Leskovar, Igor Tomazin
2. mesto MDA: Uroš Bregar, Igor Tomazin
2. mesto XDA: Katja Turinek, Uroš Bregar
3. mesto WS: Lara Melloni
3. mesto MDB: Tim Bregar, Vid Tomazin
3. mesto XDB: Lara Melloni, Tomaž Magerl

Med najuspešnejšimi na turnirju sta bili tako naši mladi članici, Lara Melloni in Katja Turinek, ki sta osvojili medalje v vseh kategorijah, v katerih sta nastopali. Čestitke vsem dobitnikom medalj in drugim igralcem za borbene tekme ter organizatorjem za uspešno izpeljan turnir, kljub koronskim omejitvam.


Besedilo: Nika Kogovšek
Foto: BK Mengeš

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi