Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
2°C
-5°C
JUTRI
0°C
-2°C

25. SEJEM V MENGŠU

7402
Deli

Kulturno društvo Mihaelov sejem in podjetje Toma prireditve organizirata 23. in 24. septembra 2017, jubilejni, 25. Sejem v Mengšu.

Z letošnjim sejmom ter dogodki v sejemskih dneh, želimo prehojeno pot sejmarjenja v Mengšu uspešno nadaljevati  in ponovno skupaj pokazati vsaj del našega bogatega kulturnega in siceršnjega življenja, hotenj in ustvarjanja.
Na številnih stojnicah, razvrščenih ob Kulturnem domu in slikovitih poteh drevoreda v športnem parku, bodo obiskovalci lahko izbirali med pestro ponudbo izdelkov lokalnega porekla, domače in umetnostne obrti, videti bo moč tudi dejavnosti in ročne spretnosti, ki se prenašajo in k sreči še vedno ohranjajo z roda v rod.
Seveda načrtujemo vrsto obsejemskih dogodkov, v katere bodo vključena domača društva, ustanove in posamezniki, tako s prikazom njihove dejavnosti, animiranjem in vključitvijo obiskovalcev in nenazadnje - pripravili bomo primerne in zanimive programe tudi za najmlajšo, otroško populacijo.

Kvalitetni zabavno glasbeni program pa je tako ali tako že stalnica v mestu glasbe.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!