Logo MojaObčina.si

Medvode

JUTRI
11°C
5°C
TOR.
15°C
5°C
1026

Rekonstrukcija in prizidava OŠ Simona Jenka v Smledniku

Predmet javnega naročila je rekonstrukcija in prizidava OŠ Simona Jenka v Smledniku.

S prizidkom se bo zagotovilo za 3 matične učilnice 2. in 3. triade, 3 kabineti za pedagoge, garderobe za telovadnico in povezovalni hodnik do objekta 2. Komunikacijske površine bodo razširjene za ureditev garderob in kot razširjeni prostor učilnic. Velikost prizidka je 444 m2 neto tlorisne površine, izvedene v pritlični etaži. Vse napeljave bodo vezane na obstoječi objekt. Izhodi iz dozidave bodo urejene tudi neposredno na dvorišče šole. Kot del prizidka bo urejen vhod za zunanje obiskovalce telovadnice. Poleg nove gradnje se bo rekonstruiralo del jedilnice z odstranitvijo garderob za telovadnico (nadomesti se jih v novem prizidku), rekonstrukcijo sanitarij v prostor za čistila in za utility kuhinje. Del objekta 2 bo rekonstruiran tako, da bo možen suhi dostop do prizidka (predelava kabineta in učilnice). Predvidena je v celoti armiranobetonska gradnja s streho v naklonu in pasovnimi armiranobetonskimi temelji. Prizidek se bo v celoti priključeval na interne vode za zagotavljanje komunalne opremljenosti. Obstoječo greznico za objekt 3 in prizidavo se bo zamenjalo z MKČN. Z gradnjo prizdika se bo urejalo še (interno) zunanjo kanalizacijsko (meteorno) napeljavo zaradi prestavitve z mesta predvidenega prizidka. Zunanja ureditev bo obsegala ureditev 18 parkirnih mest na zahodni strani šolskega poslopja. Ob novi dozidave bo urejena manjša ozelenitev in manjša ureditev povoznih površin.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi