Logo MojaObčina.si
DANES
1°C
-5°C
JUTRI
3°C
1°C
Oceni objavo

JP VOKA SNAGA z nižjimi položnicami za prizadete v poplavah

Javno podjetje VOKA SNAGA uporabnike vodovodnega in kanalizacijskega omrežja, ki so jih prizadele poplave v avgustu 2023, obvešča, da bodo izstavitev mesečnega računa za avgust in september 2023 prilagodili. Z namenom pomoči za dotična odjemna mesta bodo znesek na položnici zmanjšali, in sicer za obseg storitev vodarine, odvajanja in čiščenja komunalne in padavinske vode ter storitve za greznice in male komunalne čistilne naprave. Račune za mesec avgust in september z upoštevano pomočjo bodo izstavili do konca meseca.

Za dodatne informacije so dosegljivi na telefonski številki 080 86 52 oziroma 01 58 08 100 ali na elektronskem naslovu vokasnaga@vokasnaga.si.

V javnem podjetju se zavedajo, da bo odpravljanje posledic poplav potekalo še kar nekaj časa, zato je pomembno, da medsebojna pomoč in solidarnost še naprej ostaneta v ospredju.

Oglejte si tudi