Logo MojaObčina.si

Medvode

DANES
28°C
15°C
JUTRI
31°C
14°C
Deli
1050

Evropski teden mobilnosti 2019

Naša lokalna skupnost se tudi letos pridružuje Evropskemu tednu mobilnosti, ki širom Evrope in tudi sveta obiskovalce središč mest, krajev in vasi spominja, kako prijetnejši bi lahko bil promet brez izpušnih plinov ter na skupnostno odgovornost do čistejšega okolja in svojega zdravja. Podnaslov letošnjega tedna je "Gremo peš!"

V ta namen bomo v Medvodah organizirali številne prireditve. Načrtovana je zapora Medvoške ceste od začetka mostu čez Soro do tržnice (prvega izvoza za Mercator), in sicer od ponedeljka zjutraj, 16. septembra, do sobote, 21. septembra.

Občanke in občane prijazno vabimo, da se v navedenem času v središče občine podajo peš, s kolesom ali delijo prevoz, mi pa bomo poskrbeli za vse ostalo, predvsem za dobro voljo in pester program prireditev. Program s podrobnim opisom najdete spodaj, nekatere prireditve pa smo posebej izpostavili kot dogodke na spletni strani MojaObcina.si ...

Dogajanje lahko podrobneje spremljate tudi na Facebook strani Celostne prometne strategije občine Medvode:
https://www.facebook.com/CPSMedvode/
Več informacij:
Lokalni koordinator Gregor Rozman
gregor.rozman@medvode.si
01/361-95-21

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi