Logo MojaObčina.si
DANES
30°C
19°C
JUTRI
27°C
17°C
Oceni objavo

Imenovanje predstavnikov ustanovitelja v Svet Osnovne šole Simona Jenka Smlednik

Svetu Osnovne šole Simona Jenka Smlednik bo 15. junija 2024 potekel mandat. Občina Medvode kot ustanoviteljica v svet imenuje tri (3) predstavnike oziroma predstavnice ustanovitelja. Člane sveta, ki so predstavniki ustanovitelja, imenuje občinski svet. Za člana sveta – predstavnika ustanovitelja je lahko imenovana le oseba, ki ima v času imenovanja stalno bivališče v šolskem okolišu.

Na podlagi Javnega poziva za imenovanje predstavnikov ustanovitelja v Svet Osnovne šole Simona Jenka Smlednik z dne 6. 3. 2024 je Občina Medvode prejela dve prijavi, zato ponovno objavlja javni poziv za tretjega kandidata, predstavnika ustanovitelja.

Več v spodnjem pozivu in obrazcu.

Oglejte si tudi