Logo MojaObčina.si
DANES
27°C
10°C
JUTRI
30°C
11°C
Oceni objavo

CSD - ENOTA ŠIŠKA - KRAJEVNA PISARNA MEDVODE išče STROKOVNEGA DELAVCA - M/Ž

Registrska št.:
PD47395
Število delovnih mest:
1
Datum objave:
12. 1. 2024
Prijava do:
27. 1. 2024
Opis del in nalog
IZVAJA ZAHTEVNEJŠE NALOGE PO ZAKONU, UKREPE IN JAVNA POOBLASTILA, IZVAJANJE STORITEV IN SODELOVANJE Z DRUGIMI IZVAJALCI STORITEV TER PROGRAMOV, SKRB ZA CELOSTNO STROKOVNO OBRAVNAVO UPORABNIKOV (TIMSKO DELO, SODELOVANJE Z INSTITUCIJAMI PRI VODENJU POSAMEZNIH POSTOPKOV), VODENJE EVIDENC, ZBIRK PODATKOV, DOKUMENTACIJE, PRIPRAVA POROČIL, SPREMLJANJE ZAKONODAJE S SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA, IZVAJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILIH DIREKTORJA ALI POMOČNIKA DIREKTORJA.
Nudimo
Trajanje zaposlitve: 
nedoločen čas
Poskusno delo: 4 mes.
Delovni čas: 40 ur/teden
Pričakujemo
Izobrazba:
visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd.; Socialno delo in svetovanje
Alternativna izobrazba:
visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Družbene vede in vedenjske znanosti, drugo
Delovne izkušnje: 6 mes
Znanje jezikov:
slovenski jezik: razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče
Računalniška znanja:
urejevalniki besedil - osnovno
delo s preglednicami - osnovno
delo z bazami podatkov - osnovno
Drugo

Stopnja izobrazbe oziroma usposobljenosti: specializacija po visokošolski izobrazbi (prejšnja) ali visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) ali magistrska izobrazba. Smer izobrazbe: v skladu z 69. členom ZSV. Potrebne delovne izkušnje: 6 ali 9 mesecev v skladu z 69. členom ZSV, 3 leta za storitve, 5 let za PSP. Posebni pogoji: opravljen strokovni izpit s področja socialnega varstva in opravljen strokovni izpit iz splošnega upravnega postopka. Kandidati lahko strokovni izpit iz splošnega upravnega postopka opravijo najkasneje v treh mesecih od sklenitve delovnega razmerja v skladu z 31. členom Zakona o splošnem upravnem postopku. Želena dodatna znanja in veščine: poznavanje osnov računalništva, vozniški izpit B kategorije. Kandidati naj na prijavo pripišejo registrsko številko razpisa in priložijo vsa dokazila s katerimi izkazujejo formalne pogoje razpisa ter jo pošljejo na e-naslov: spela.gricnik@gov.si

Način prijave
kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti
Kontakt za kandidata
Kontaktna oseba: 
ŠPELA GRIČNIK
Telefon: 01 475 08 48
E-naslov: spela.gricnik@gov.si
Naslov: 
Dalmatinova ulica 2 , 1000 LJUBLJANA

Oglejte si tudi