Logo MojaObčina.si

Medvode

DANES
22°C
12°C
JUTRI
24°C
12°C

3. podjetniški punch z Maticom Breznikom

Organizator: JAVNI ZAVOD SOTOČJE MEDVODE
Vstopnina: Vstop prost

Vabljeni na 3. podjetniško druženje z gostom v sklopu projekta »Za vas!« 

 

Na delavnici/predavanju si boste udeleženci ustvarili sliko kaj vse je potrebno predhodno razmisliti in določiti preden se podate na svojo podjetniško pot. Ena izmed največjih prednosti biti podjetnik je hkrati tudi največji izziv. Podjetnik mora točno vedeti za kaj bo porabil svoj čas in kaj vse je potrebno določiti, da bo uspešen na trgu. Drugi del druženja bo namenjen interaktivnem pogovoru in vašim vprašanjem o vaših konkretnih idejah in napotkih izvajalca za uresničitev ideje.

 

Gost »Podjetniškega druženja« bo Matic Breznik, ustanovitelj GeoM – a, prostorske in informacijske storitve, strokovni sodelavec U-LAB – a, bil pa je tudi poslovni direktor v Carcu in Ustvarjalniku.

 

Druženje bo potekalo 12. 9 2019 ob 18i uri v kavarni Sotočje, cesta ob Sori 13, prijave zbiramo na mira.jakupaj@cene-stupar.si.

 

 

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.Všečkaj objavo

Oglejte si tudi